ENGLISH
ATP Challenger Tour
2. - 8. 6. 2019 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM
21.05.2019 11:14:59
Na konci června to budou dva roky, co se MONETA Money Bank stala generálním partnerem Českého tenisového svazu, loni se největší český turnaj se hrál popětadvacáté a poprvé měl turnaj nového titulárního partnera MONETA Money Bank. Šéf českého tenisu Ivo Kaderka před rokem získal do role generálního partnera svazu právě tento bankovní dům a s pomocí Českého tenisového svazu se největší turnaj na území České republiky měl minimálně v nejbližších třech letech hrát pod názvem MONETA Czech Open.
09.06.2018 15:01:48
„Jsme opravdu rádi a je pro nás ctí, že můžeme být titulárním partnerem největšího českého turnaje, že můžeme u tohoto turnaje být. Jsme generálním partnerem Českého tenisového svazu, snažíme se pomáhat při hledání talentů, aby Česká republika byla i nadále světovou tenisovou velmocí.
09.06.2018 14:59:59
„Rád bych pana generálního ředitele přivítal v naší tenisové rodině. Jsem nesmírně vděčný bance Moneta, generálnímu řediteli Tomáši Spurnému, že nám pomohl v nejsložitějších chvílích, kdy byl český sport a tedy i tenis na kraji finanční propasti. Jsem rád, že Moneta byla se svým titulárním partnerstvím spokojená, že se v tenisové společnosti cítí dobře.
09.06.2018 14:59:15
„Český tenis a prostějovský turnaj si zaslouží opravdu úspěšnou, vizionářskou firmu a jsem rád, že v situaci, která se vytvořila s financováním českého sportu a se situací kolem našeho turnaje, přišla pomoc od generálního ředitele Tomáše Spurného a Aleše Sloupenského, ředitele divize Moneta Money Bank. Nesmírně si toho vážíme a věříme, že se nám podaří budovat turnajovou tradici, rádi bychom se dohodli na delší spolupráci.
09.06.2018 14:58:40
„Moc děkuji za slova uznání, s mým týmem se vždy snažíme odvést co nejlepší práci a věřím, že se nám to podařilo, že byl náš nový titulární partner při své premiéře na turnaji spokojený. Pro nás to bylo zavazující, snažili jsme se, aby bylo vše dokonalé a Moneta se ubezpečila, že rozhodnutí – vstoupit do našeho turnaje bylo správné.
09.06.2018 14:22:14
Srbský tenista s maďarskými předky Laslo Djere si stejně jako v roce 2015 zahrál v Prostějově o titul na turnaji MONETA Czech Open a určitě byl velkým favoritem. V sobotním finálovém utkání na něj čekal Španěl Jaume Munar, který v semifinále vyřadil Rakušana Melzera a podle mnohých neměl být Srbovi velkým soupeřem. Djere v boji o finále porazil prvního nasazeného Španěla Garcia-Lopeze, prostějovský klub dobře zná, stal se s TK AGROFERT i dorosteneckým mistrem ČR.
<
4
5
6
7
8
9
>
twitter instagram facebook kontakt