ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Lehečka nenašel recept na Kleina

08.06.2023 15:39:42 | Sen Jiřího Lehečky o titulu z UniCredit Czech Open zbořil Lukáš Klein ze Slovenska, který navázal na loňské semifinále. Nejlepší český hráč prohrál 3:6, 4:6, když za soupeřem zaostával především při hře od základní čáry. „V tom byl opravdu lepší, navíc jsem si navíc nedokázal pomoci servisem a průběh byl proto jednoznačný. Prostě to nešlo,“ podíval zklamaný Lehečka, který ve druhé sadě prohrával už 0:4 a přestože pak získat tři hry v řadě, na obrat to nestačilo.

„Pár věcí jsem změnil, chvíli to fungovalo. Ale koncovku si soupeř pohlídal,“ dodal Lehečka.
Výrazně spokojenější byl slovenský tenista. Na kurtu byl jistější a přiznal, že do zápasu nastupoval s čistou hlavou. „Jirka byl doma, je výše postavený a byl favorit. On musel, já jsem mohl. Hrálo se mi dobře, byl jsem aktivní. V polovině druhého setu jsem chvíli nedokázal reagovat na změnu soupeřovy hry. Ale velké drama jsem z utkání naštěstí neudělal,“ usmíval se Klein.
Jiří Lehečka (41.) nedokázal najít recept na slovenského tenistu Lukáše Kleina (133.) a skončil na prostějovském challengeru už ve čtvrtfinále. První nasazený se utkal se svým soupeřem už pošesté v kariéře a připsal si čtvrtou porážku.

twitter instagram facebook kontakt