ENGLISH
ATP Challenger Tour
2. - 8. 6. 2019 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM
10.06.2017 14:55:13
Jiří Veselý byl ve finále UniCredit Czech Open rozhodně favoritem, žebříček mluvil pro něj, navíc se v Prostějově vezl na vítězné vlně, do rozhodujícího zápasu s Argentincem Federico Delbonisem neprohrál na turnaji ani set! Na turnajový titul čekal Jiří Veselý rovné dva roky. Naposledy pozvedl trofej pro vítěze turnaje právě v Prostějově v červnu 2015, kdy ve finále přehrál Srba Djereho a obhájil tehdy titul z roku 2014. Veselý s Delbonisem doposud odehrál dva zápasy, na turnaji Svijany Open v Liberci 2013 vyhrál ve třech setech, zatímco na tvrdém povrchu v Miami 2015 po třech setech naopak prohrál.
10.06.2017 13:10:11
Miroslav Černošek dokáže každoročně překvapit složením exhibic, tentokráte se před finále představili olympijští šampioni, na empajru seděl ambasador turnaje Radek Štěpánek. Na kurtu se potkali vítěz z Ria judista Lukáš Krpálek, olympijský šampion ze Salt Lake City 2012 v akrobatickém lyžování Aleš Valenta, trojnásobný zlatý medailista z let 1992 - 2000 v hodu oštěpem Jan Železný a také tenista Miloslav Mečíř vítěz olympijských her v Soulu 1988.
10.06.2017 13:02:35
„Po organizační stránce to bylo opět vynikající, sportovní i společenská úroveň byla dokonalá, opakuji – takové to bylo i v minulých letech, a když jedu do Prostějova, tak mám prostě jistotu, že bude vše tak, jak má být. Turnaj měl už tradičně kvalitní doprovodné akce, turnaj v tenise pro klienty a příznivce naší banky, golfový turnaj, který se konal ve Slavkově u Brna v Austerlitz Golf Clubu. Jako titulární partner jsme tedy absolutně spokojeni, turnaj měl výborné obsazení, počasí vyšlo, stejně jako finále.
10.06.2017 13:01:34
„Turnaj je opravdu skvělý, má dokonalou organizaci, sportovní úroveň a hlavně se tu potkávají kamarádi a to je v současné složité době to nejdůležitější. Přijedete do Prostějova a víte, že se na vás těší, že uvidíte vynikající tenis, stanete se součástí nádherné party lidí, kteří mají rádi tenis. Petra vždy odvede vynikající práci, Mirek Černošek je vizionář, který vždy hledá něco nového, čím by přispěl k úrovni turnaje a jeho zákulisí.
10.06.2017 12:20:28
„Děkuji za slova chvály, všichni se snažíme odvést maximum a moc si vážíme podpory, bez ní by turnaj nikdy neměl takovou úroveň a neprobíhal v tak příjemné tenisové pohodě. Ráda bych poděkovala svému manželovi za důvěru, že jsem opět mohla být v roli turnajové ředitelky a organizovat takový skvělý turnaj. Letošní ročník potvrdil, že se nám podařilo přivést do Prostějova opravdu výborné hráče, diváci měli možnost vidět po celou dobu fantastický tenis, pro mě osobně byl nejlepším zápasem duel prvního kola mezi Robredem s Janowiczem, ten zápas měl grandslamové parametry.
10.06.2017 12:14:25
„Už včera na závěrečné party jsem poděkoval Jirkovi Kunertovi a Ivo Kaderkovi, že nám významně pomáhají s finančním zabezpečením turnaje. Už dlouhodobě potvrzujeme, že se v oblasti společenského zabezpečení našeho turnaje pohybujeme dobře a zkušeně, co nás však stále více trápí – je zajištění kvalitního hráčského obsazení. Zaprvé, rozšířila se travnatá sezona a část hráčů se už nechce na antuku vracet, zadruhé – měli jsme letos podepsáno osmnáct hráčů a polovina z nich postoupila v Paříži do třetího kola debla…
<
5
6
7
8
9
10
>
twitter instagram facebook kontakt