AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ!

AKTUÁLNĚ

Vzpomněl si Pavlásek na sezonu 2014?
01.06.2016 15:40:55 | Adam Pavlásek porazil ve druhém kole UniCredit Czech Open sedmého nasazeného Brazilce Rogeira Dutra Silvu (85.), snížil vzájemnou zápasovou bilanci na 1:2 a probojoval se do čtvrtfinále. „Byl to pro mě hodně těžký zápas, první set byl zcela v režii soupeře, hrál hodně rychle, neměl jsem sílu mu vzdorovat. Ve druhém setu jsem se zvedl, bylo to hodně vyrovnané, stejné to bylo i v tiebreaku, ten jsem vyhrál, ale mohl se radovat i on. Bylo to jednou, dvou míčích. Bylo tam hodně brejků, nakonec to šlo do třetího setu a jsem rád, že jsem zvládl jeho začátek.

Dětský den UniCredit Czech Open 2016
01.06.2016 15:36:46 | Tradiční doprovodná akce UniCredit Czech Open - Dětský den, spojená s projektem "Hledáme nové vítěze Fed Cupu a Davis Cupu" se letos odehála netradičně ve větším formátu. Příjemné, slunečné dopoledne plné soutěžení, her a samozřejmě i tenisu, zpestřilo atmosféru na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Po úterku česká středa
01.06.2016 09:37:34 | Centrální dvorec AGROFERT Areny nabízí opět atraktivní český program, od 11 hod. se představí v zápasech o postup do čtvrtfinále ve čtyřech zápasech čtyři Češi. V prvním zápase nastoupí Dominik Kellovský se čtvrtým nasazeným Španělem Inigem Cervantesem (69. ATP), Kellovský vstoupil do turnaje na volnu kartu a v prvním kole překvapivě vyřadil ruského tenistu Alexandera Kudrjavceva. V druhém zápase bude bojovat Adam Pavlásek (132.) s Brazilcem Rogeirem Dutra Silvou (85.), má s ním zatím pasivní zápasovou bilanci 0:2.

České úterý: Prohrál jen Zdeněk Kolář
31.05.2016 21:10:58 | Ve čtyřech zápasech na centrálním dvorci AGROFERT Areny se představili čtyři Češi, třikrát byli úspěšní a jen Zdeněk Kolář nestačil v otvíracím duelu na nasazenou jedničku, Ricardase Berankise z Litvy. „Udělal jsem velké množství nevynucených chyb a to se musí v zápase s padesátým hráčem světa projevit,“ říkal Kolář po zápase. Jiří Veselý vykročil za obhajobou titulu v zápase s lucky loserem, Srbem Miki Jankovičem, bylo to ale vykročení hodně průměrné a Veselý s ním nebyl určitě spokojený.

Jiří Veselý: „Už to bude jen lepší.“
31.05.2016 17:11:29 | V prvním kole se obhájce titulu Jiří Veselý utkal se Srbem Miki Jankovičem, ten prohrál ve třetím kole kvalifikace s Brazilcem Demolierem a do hlavní soutěže se dostal až jako – lucky looser. Veselého hodně trápil a vše rozhodly až křeče a natažené tříslo srbského tenisty...