ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Ivo Kaderka: Turnaj s přehledem obhájil statut Czech Open

21.06.2021 11:28:16 | „Z pohledu Českého tenisového svazu je prostějovský turnaj mimořádně důležitý, drží navíc hrdý statut Czech Open, má velkou tradici, deset českých hráčů v hlavní soutěži, i to jsou důvody, proč si prostějovského challengeru tak vážím. Naši kluci dostali šanci bojovat o body do světového žebříčku, současně se na kurtech představili opravdu špičkoví antukáři.

Průběh celého týdne potvrdil, že MONETA Czech Open je nejlepším turnajem u nás a za tenisový svaz můžu slíbit, že uděláme maximum, aby to tak zůstalo také v dalších letech,“ přiblížil svůj pohled na MONETA Czech Open Ivo Kaderka.
„Vloni jsme tady stáli ve složité situaci, byli jsme zaskočeni covidem, vše se nakonec díky nasazení dokonalých prostějovských pořadatelů zvládlo, i když se muselo doslova – kouzlit. Letos, bohužel, jsme opět nebyli v normálních podmínkách, muselo se překonávat nespočet problémů, plnit nařízení, turnaj se konal v nutné bublině, ale vše se nakonec zvládlo. Zkušenost z loňska týmu kolem Petry Černoškové samozřejmě hodně pomohla, manuál už znali, nemuseli překonávat jedno překvapení za druhým. Je třeba říct, organizátoři si zaslouží podtrženou jedničku!“ řekl na adresu pořadatelského týmu Kaderka.
„Stejně bych rád ocenil mimořádnou podporu banky MONETA, která je nejen generálním partnerem Českého tenisového svazu, v nedávných měsících a v době, kdy se český tenis jako první v Evropě postavil proti covidu, byla banka jasnou a přesvědčivou součástí všech těch prospěšných projektů. Je čtvrtým rokem u prostějovského turnaje, dává mu nejen prestiž, ale v dnešním složitém čase pocit finanční jistoty. Je doslova zázrak, mít v této bezprecedentní době dlouhodobého partnera, který podporuje všechny naše projekty, a navíc nám společně jde o výchovu českých tenisových talentů,“ dodával šéf českého tenisu a Tennis Europe. „Jsem také rád, že je tady s námi Mirek Černošek, má složitou osobní zkušenost s covidem, je v dokonalé kondici, a vypadá, že ještě v lepší než dřív a mám z toho ohromnou radost.“
A perspektiva Czech Open a přání do příští turnajové sezóny? „Turnaj budeme samozřejmě podporovat, budeme opět druhým investorem. A opravdu věřím, že se už nebudou muset překonávat žádná opatření, turnaje budou bez složitých bublin, zapomeneme na roušky a budeme se radovat z tenisu jako dřív. To si samozřejmě přejeme všichni a věřím, že se konečně dočkáme.“

twitter instagram facebook kontakt