TK PLUS MĚSTO PROSTĚJOV ČTS TENNIS EUROPE ATP


TOPlistFact sheet 2016
Acceptance list 2016


31.05.2016 10:31:43 I bez karet je turnaj hodně silný
Deset hráčů z první stovky má UniCredit Czech Open 2016 a prvně v historii nevyužili prostějovští pořadatelé všechny volné karty na posílení hráčského pole. „Nepotřebovali jsme to, obsazení turnaje bylo tak silné, že jsme to nechtěli českým hráčům ještě více komplikovat. Na volné karty se nám hlásila celá řada výborných hráčů, ale bylo nám jasné, že to prostě není potřeba,“ říká turnajová ředitelka Petra Černošková.


30.05.2016 19:14:04 Dominik Kellovský využil volnou kartu
Kdo si myslel, že volná karta pro Dominika Kellovského byla jen dárkem od pořadatelů k dvacetinám, ten se mýlil, mladý tenista TK AGROFERT ji dokonale využil! „Dominik vyhrál turnaj futures v Heraklionu, na turnajích této kategorie se stále více prosazuje a věřím, že využije i šanci na našem turnaji. I když Rus Kadrjavcev bude těžkým soupeřem,“ říkala před zápasem ředitelka UniCredit Czech Open Petra Černošková.


30.05.2016 15:23:38 Pospíšil neudělal poslední krok
Jaroslav Pospíšil se dostal do finále kvalifikace, dveře do hlavní soutěže mu otevíral duel s prvním nasazeným Brazilcem Juanem Souzou. Pospíšil vyhrál první set, ve druhém ještě srovnal Souzovo vedení 5:2, za stavu 5:5 mu hodně ublížila dvojchyba a pak prohrál druhý set 5:7. Ve třetím už Pospíšil tahal za kratší konec, Souza ve třetím rychle vedl 5:1, pospíšil ještě zvedl hlavu – 3:5, ale to bylo všechno... Jak dopadly ostatní zápasy kvalifikace?


30.05.2016 13:39:34 Ivan Lendl s nadějemi a tisková konference
Osminásobný grandslamový šampion a čestný ambasador UniCredit Czech Open Ivan Lendl přijede do Prostějova ve čtvrtek dopoledne, v 11.30 hod. bude na dvorcích č. 6 a 8 trénovat s nadějemi TK AGROFERT Prostějov a poté se od 14 hod. uskuteční v Kongresovém sále hotelu Tennis Club tisková konference. Jak se jeden z nejlepších tenistů světové historie dostal k roli ambasadora?


30.05.2016 10:26:05 Pavlásek má první grandslamovou zkušenost
Adam Pavlásek si na Roland Garros úspěšně odbyl svou premiéru na Grand Slamu, v prvním kole porazil v pěti setech Španěla Carballése, ale 32. hráč světa Francouz Jérémy Chardy už byl nad jeho síly. „Nyní už vím, že pět setů hrát můžu, ale je to úplně něco jiného než challengery. Nesmíte ale ani na chvíli polevit a nic podcenit,“ říkal Pavlásek po startu v Paříži.
Past: UniCredit Czech Open
Singles 2015   Tournament DRAW
 Players list
Doubles 2015   Tournament DRAW
 Players list

Jiri Vesely
Jiri Vesely
Radek Stepanek
Florian Mayer
Yuri Schukin
Jan Hájek
Jan Hájek
Augustin Calleri
Sergio Roitman
Jan Hajek
Jarko Nieminen
Radek Stepanek
Radek Stepanek
Guillermo Coria
Bohdan Ulihrach
Andreas Vinciguerra
Richard Fromberg
Richard Fromberg
Bohdan Ulihrach
Andrei Cesnokov
Andrea Gaudenzi
Karol Kucera