SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM
08.06.2023 11:26:17
tvrtfinále UniCredit Czech Open potvrdilo, že český tenis bude dominovat závěru turnaje, postup mezi osm nejlepších si vybojovali Jiří Lehečka, Tomáš Macháč, Dalibor Svrčina a Jakub Menšík, jen Hynek Bartoň krok do čtvrtfinále neudělal. I tak může být se svým startem na Hané hodně spokojený, při své premiéře na ATP Tour postoupil z kvalifikace daleko, po třech předchozích výhrách nestačil na favorizovaného Dimitara Kuzmanova (208.).
07.06.2023 16:30:33
Bez problémů postoupil z 2. kola do čtvrtfinále také Tomáš Macháč po utkání s Maďarem Mate Valkuszem. První set vyhrál domácí tenista 6:2, ve druhém soupeři nedovolil ani hru. „Do utkání jsem šel s tím, že soupeř musel hrát kvalifikaci a bude už trošku unavený. Nastoupil jsem na něj ostře, ukázal, že nebude mít šanci. To se vyplatilo.
07.06.2023 16:29:21
Pouze osmadvacet minut trvalo střetnutí mezi Daliborem Svrčinou a Eliasem Ymerem. Švédský tenista si už po dvou hrách nechal ošetřit zraněné zápěstí a za stavu 1:4 z utkání odstoupil. Ymer úpěl bolestí při každém bekhendu a pokračování v utkání by bylo pro něj až přílišným hazardem s ohledem na další průběh sezony.
07.06.2023 16:27:46
V duelu s Nizozemcem Jelle Selsem (169. ATP) nejvýše nasazený Jiří Lehečka začal potvrzovat roli favorita až ve zkrácené hře, po níž se dostal do vedení. Ve druhém setu s houževnatým soupeřem získal vedení 4:1, sadu vyhrál v poměru 6:3 a vydřel postup. Během dvouhodinového utkání byl Lehečka lepším hráčem na dvorci, v prvním setu však neudržel výhodu brejku a musel své vítězství vybojovat až v tiebreaku.
07.06.2023 13:35:13
Od prvního míče bylo jasné, že sedmnáctiletého Jakuba Menšíka Argentinec Facunda Bagnis v cestě do čtvrtfinále UniCredit Czech Open nezastaví. Talentovaný hráč TK AGROFERT Prostějov protáhl svou neporazitelnost na českých challengerech na sedm zápasů, v půlce května triumfoval v Praze, v Prostějově pak porazil nasazenou trojku a bývalého 55. hráče světa Facunda Bagnise a postoupil do čtvrtfinále.
07.06.2023 10:32:07
Třicátý ročník UniCredit Czech Open se přiblížil ke své polovině, ve dvouhrách jde o postup do čtvrtfinále, deblové páry budou bojovat o místa v semifinále. Jaký program nabízí centrální dvorec? Od půl jedenácté nastoupí Jakub Menšík proti třetímu nasazenému Argentinci Facundovi Bagnisovi (124. ATP), úpornému antukáři, který už byl na 55. místě.