TK PLUS MĚSTO PROSTĚJOV ČTS TENNIS EUROPE ATP


TOPlistFact sheet 2016
Acceptance list 2016


04.06.2016 11:05:41 Jiří Kunert: „Jsme s turnajem spokojeni a chceme u něj nadále být.“
Už tradičně se před finálovým duelem 23. ročníku UniCredit Czech Open konala tisková konference, které se zúčastnili Jiří Kunert, šéf UniCredit Bank ČR, Petra Černošková, ředitelka turnaje, Ivo Kaderka, prezident ČTS a Miroslav Černošek, jednatel TK PLUS. Jak hodnotil turnaj Jiří Kunert? „Pro nás, titulárního sponzora se opět splnilo to, co od turnaje už tradičně očekáváme. Bylo škoda, že nejlepší čeští hráči skončili ve čtvrtfinále, samozřejmě by se na finále lépe dívalo, kdyby v něm měl zastoupení český tenis, ale kvalita turnaje byla taková, že na ně v závěrečných kolech prostě nezbylo místo.


03.06.2016 19:47:22 Bury, Zelenay: Loni finále, letos titul
Na centrálním kurtu vyvrcholila čtyřhra. Celkové vítězství si z Prostějova odvezla bělorusko-slovenská dvojice Alexander Bury, Igor Zelenay, která ve finále porazila chilský pár Peralta, Podlipnik-Castillo 6:4, 6:4. „V celém turnaji jsme neztratili ani set, takže si vítězství zasloužíme. Celý týden nám vyšel parádně,“ řekl za vítězný pár Slovák Igor Zelenay.


03.06.2016 16:55:02 Finalista Kukuškin: Všichni mluví o Prostějově
Šestý nasazený Michail Kukuškin se stal druhým finalistou UniCredit Czech Open, s přehledem vyřadil Karena Kačanova 6:1, 6:4. Při pohledu na skóre se zápas vyvíjel poměrně jednoznačně. Jak tomu bylo ve skutečnosti? „Skóre možná vypadá přesvědčivě, ale zápas to byl hodně vyhrocený. Kačanov je vynikající hráč, je mladý a jde hodně nahoru. Věděl jsem, že to bude těžký zápas, ale doufal jsem, že mi mohou pomoci mé zkušenosti. V některých momentech jsem měl o něco víc štěstí, přesto jsem do posledního míčku nevěděl, jak to dopadne.“


03.06.2016 14:16:15 Marton Fucsovics: Z kvalifikace do finále
Maďar Marton Fucsovics se do hlavní soutěže dostal z kvalifikace, postupně porazil Srba Krstina 6:4, 2:0, skreč., ve druhém kole Chilana Lamu 2:6, 7:5, 6:4, ve čtvrtfinále prvního nasazeného Litevce Berankise 6:4, 7:6(2) a v semifinále Španěla Cervantese hladce 6:2, 6:2. „Docela jsem se toho zápasu bál, Cervantes je hráčem první stovky, Španělé to na antuce hodně umí, ale nakonec jsem se radoval já. Co podle mého názoru rozhodlo? Prakticky po celý zápas jsem se mohl opřít o svůj servis, ani jednou mě nezklamal,“ říkal finalista po zápase.


03.06.2016 12:02:27 Před finále atraktivní exhibice!
Petra Kvitová a Lucie Šafářová budou hlavními hvězdami tenisové exhibice před sobotním finále prostějovského challengeru UniCredit Czech Open. Dvojnásobná wimbledonská vítězka proti loňské finalistce z grandslamové Paríže! „České fedcupové družstvo letos nebude hrát doma ani v jednom případě a chtěli jsme, aby fanoušci dostali možnost vidět nejlepší hráčky na vlastní oči.
Past: UniCredit Czech Open
Singles 2015   Tournament DRAW
 Players list
Doubles 2015   Tournament DRAW
 Players list

Jiri Vesely
Jiri Vesely
Radek Stepanek
Florian Mayer
Yuri Schukin
Jan Hájek
Jan Hájek
Augustin Calleri
Sergio Roitman
Jan Hajek
Jarko Nieminen
Radek Stepanek
Radek Stepanek
Guillermo Coria
Bohdan Ulihrach
Andreas Vinciguerra
Richard Fromberg
Richard Fromberg
Bohdan Ulihrach
Andrei Cesnokov
Andrea Gaudenzi
Karol Kucera