ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Vítěz UniCredit Czech Open si odnese hodinky Garmin Epix PRO

24.05.2024 14:31:49 | Společnost Helvetia hodinky, která je partnerem UniCredit Czech Open, a zároveň značkovým prodejcem hodinek a příslušenství Garmin, připravila pro vítěze turnaje speciální odměnu v podobě prémiových chytrých hodinek Garmin. Pojďme si je blíže představit..

Hodinky Garmin PRO GEN 2

Pro aktivní sportovce a outdoorové nadšence není značka Garmin neznámým pojmem. Americký výrobce je již řadu let špičkou v oblasti chytrých hodinek a kromě atraktivního designu přináší i řadu užitečných funkcí, které přijdou vhod nejen tenisovým hráčům v rámci každodenního tréninku.

Mezi klíčové vlastnosti pánských hodinek Garmin Epix PRO GEN 2 patří pokročilé tréninkové funkce s doporučením pro regeneraci, celodenní sledování zdraví a kondice, technologie SATIQ™️ a vícepásmové GPS a v neposlední řadě také výdrž baterie až 16 dní v režimu chytrých hodinek. 1,3″ barevný a jasný AMOLED displej se safírovým sklíčkem pak zajistí bezproblémovou čitelnost displeje za jakýchkoliv podnímek.

Věříme, že vítěze turnaje tyto chytré hodinky Garmin nejen potěší, ale také posunou jeho výkony na ještě vyšší úroveň. Všem hráčům držíme palce a divákům přejme krásné sportovní zážitky.

Helvetia hodinky - Hrdý partner UniCredit Czech Open 2024

twitter instagram facebook kontakt