ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Adam Pavlásek s Uruguaycem Arielem Beharem vyhráli čtyřhru

09.06.2023 18:03:19 | V závěru předposledního dne turnaje tradičně vyvrcholila soutěž ve čtyřhře, v níž měl český tenis zásluhou Adama Pavláska své zastoupení. Spolu s Uruguaycem Arielem Beharem vyzvali ve finále čtyřhry italsko-španělský pár Bortolotti, Martos Gornes, o osudu finále hodně napověděl první set.

Pavlásek s Beharem prohrávali 3:5, pak se ale zlepšili ve volejích, získali čtyři hry za sebou a vyhráli první set 7:5. Ve stejném duchu se nesl i druhý set – za stavu 4:4 brejkli Bortolottiho s Martosem Gornesem a Pavlásek pak zápas zkušeně dopodával.
„Do turnaje jsme s Arielem vstupovali jako nasazené jedničky a pochopitelně máme radost, že se nám podařilo nasazení potvrdit. Vyhrát doma, kdy jsou v hledišti známí, kamarádi a hlavně rodina, je vždy hodně příjemné. Finále určitě nebylo snadné, byli jsme ale o kousek lepší a ukázali i několik opravdu povedených výměn. Věřím, že se to lidem líbilo, my jsme zase byli spokojení, že nám fandili,“ shrnul své pocity z turnaje Pavlásek.
Ceny vítězům předávala ředitelka turnaje Petra Černošková, ředitel komunikace UniCredit Bank Petr Plocek a zástupce společnosti Notino Radek Šimík. Vítězové získali šek na 6 845 eur, poháry, šampaňské Taittinger a dárkovou kolekci od společnosti Notino, poražení finalisté šek na 4 050 eur a dárkové tašky od společnosti Notino.

twitter instagram facebook kontakt