ENGLISH
ATP Challenger Tour
14. - 19. 6. 2021 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ INFORMACE COVID
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

MONETA Czech Open: Pojďte na velké finále

19.06.2021 09:57:45 | V 10 hodin začíná na centrálním dvorci Národního tenisového centra Morava finále 28. ročníku MONETA Czech Open ve kterém se utkají devětadvacetiletý Argentinec Federico Coria (103.) a o šest let mladší Slovák Alex Molčan (180.). Coria v semifinále porazil Zdeňka Koláře, Alex Molčan přehrál v semifinále v Prostějově jasně favorizovaného silného Itala Gianlucu Magera (82.). Co říkal o svém postupu do finále?

Podal jsem solidní výkon. Věděl jsem, co chci hrát, věděl jsem, co od něj očekávat. Chytil jsem začátek, hrálo se mi dobře, ve druhém setu už to bylo trochu drama,“ konstatoval Molčan.
Co říkala před posledním duelem turnajová ředitelka Petra Černošková? „Jsem ráda, že se nám opět ve složitých podmínkách podařilo uspořádat náš turnaj, nebylo jednoduché vyhovět všem covidovým opatřením, ale musím znovu připomenout, v Prostějově máme vynikající tým obětavých organizátorů, kteří si zaslouží velké poděkování. Navíc, nebude trvat dlouho a v Prostějově se opět uskuteční prestižní akce ITF World Junior Tennis Finals – Mistrovství světa družstev do 14 let. Tenisové naděje k nám přijedou už podvaadvacáté, to se nikdy nikomu nepodařilo,“ dodává Petra Černošková, která byla v roli ředitelky prostějovského turnaje už třiadvacet let.

twitter instagram facebook kontakt