ENGLISH
ATP Challenger Tour
14. - 19. 6. 2021 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ INFORMACE COVID
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

MONETA CZECH OPEN: Veselý prohrál, klíč k českému semifinále má i Němec Kamke

16.06.2021 16:44:00 | Pětatřicetiletý Němec Tobias Kamke (240.) porazil Jiřího Veselého a tím zkomplikoval už skoro umetenou cestu českého tenisu do semifinále. Česká jednička prohrála 3:6, 4:6 a přišla o možnost vyhrát prostějovský turnaj počtvrté v kariéře.

„Až na první dvě hry jsem se trápil. Hledání nějaké konstantní hry bylo marné. Nebylo to o soupeři, ten mě nezaskočil. Ten zápas jsem si prohrál sám,“ přiznal Veselý. Ve druhém setu sice dokázal dohnat ztrátu brejku, z 1:3 otočil na 4:3, v deváté hře ale Kamke opět získal servis českého tenisty a dokázal zápas dopodávat. „Šance od soupeře přišla, nedokázal jsem ji však využít. V co nyní musím doufat? Že najdu svou dřívější hru, své dřívější hráčské sebevědomí, jinak budu mít v dalším průběhu sezony velké problémy,“ dodal zklamaně Veselý.
Do čtvrtfinále MONETA Czech Open se dostal i Dalibor Svrčina, o semifinále bude hrát s Italem Magerem a Zdeněk Kolář, který se v zápase o místo mezi posledními čtyřmi utká s přemožitelem Veselého Němcem Kamkem.

twitter instagram facebook kontakt