ENGLISH
ATP Challenger Tour
14. - 19. 6. 2021 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ INFORMACE COVID
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

MONETA Money Bank marketingovou hvězdou českého tenisu

14.06.2021 10:36:22 | V období, kdy se v minulém roce zvedal ve složité covidové době český tenis, byla prakticky u všech projektů ČTS banka Moneta. Už předtím v sezoně 2018 vstoupila na scénu prostějovského Czech Open, ta změna přišla po dvaceti letech, rok předtím se tento prestižní bankovní dům stal generálním partnerem Českého tenisového svazu a bylo přirozené, že došlo i ke spojení s prostějovským challengerem. Pro Český tenisový svaz byl Czech Open na Hané vždy prestižním spojením.

„Jsme opravdu rádi a je pro nás ctí, že můžeme být titulárním partnerem největšího českého turnaje, že můžeme u něj být. Jsme generálním partnerem Českého tenisového svazu, snažíme se pomáhat při hledání talentů, aby Česká republika byla i nadále světovou tenisovou velmocí,“ konstatoval při turnajové premiéře v Prostějově v roce 2018 Tomáš Spurný, generální ředitel MONETA Money Bank. Co na spojení s prestižním bankovním domem říkal tehdy jednatel TK PLUS Miroslav Černošek? „Český tenis a prostějovský turnaj si zaslouží opravdu úspěšnou, vizionářskou firmu a jsem rád, že v situaci, která se vytvořila s financováním českého sportu a kolem našeho turnaje, přišla pomoc od generálního ředitele Tomáše Spurného a Aleše Sloupenského, ředitele divize Moneta Money Bank. Nesmírně si toho vážíme a věříme, že se nám podaří dál budovat velkou tradici našeho turnaje. Velice se také těšíme na spolupráci při výchově tenisových talentů, mužský tenis to hodně potřebuje. Děvčata patří ke světové špičce, kluci přece jen zaostávají a pomoc MONETA Money Bank je jednou z příznivých možností, jak ten ústup zastavit.“
Už tradičně myslí pořadatelé s volnými kartami především na domácí hráče, chtějí jim umožnit, aby v domácím prostředí získali důležité body do světového žebříčku. Tento postoj naprosto souzní s představou titulárního partnera. Hovořilo se o tom i na tiskové konferenci v Prostějově před turnajem MONETA Czech Open 2021. „Dlouhodobě podporujeme český tenis a jeho mladé naděje. Je to pro nás čest i potěšení. Chceme pomoci hráčům nastupující generace, aby si mohla splnit své sny. Věříme, že z nich časem třeba vyrostou i grandslamoví šampioni,“ přiblížila postoj titulárního partnera Eva Furdová, oblastní manažerka retailové sítě MONETA Money Bank.

twitter instagram facebook kontakt