ENGLISH
ATP Challenger Tour
14. - 19. 6. 2021 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ INFORMACE COVID
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

MONETA Czech Open nabízí vynikající tenis, přijďte!

08.06.2021 11:47:36 | Každým dnem se mění podmínky rozvolňování opatření proti covidu-19 a to se samozřejmě týká i diváků, kteří přijdou do areálu Národního tenisového centra Morava. Tradičně budou mít volný vstup a pořadatelé věří, že si nenechají ujít atraktivní zápasy největšího mužského podniku v České republice, MONETA Czech Open.

„Budou muset mít roušku nebo respirátor, podmínky se mění, ale jako pořadatelé musíme plně dodržovat hygienická a protipandemická nařázení. Věřím, že jako každý rok i letos přijdou prostějovští fanoušci povzbudit nejen české tenisty. Tvrdím to už dlouho – naši fanoušci jsou nejlepší a nejobětavější, rozumí tenisu, jen si připomeňme, oni byli vždy zárukou dokonalé atmosféry při týmových soutěžích,“ říká šéfka MONETA Czech Open Petra Černošková. Každý den se bude hrát na třech kurtech, i díky tomu si každý bude moci vybrat, jaké utkání bude sledovat bez toho, aby porušil stanovené nařízeníy, týkající se stanovených rozestupů. „Náš areál je opravdu velký, s rozestupy nebudeme mít žádný problém. Vzhledem k obsazení turnaje se budou hrát zajímavé zápasy na všech kurtech, tenisový fanoušek si přijde na své,“ míní Černošková.
Platná nařízení mají i letos na tradiční ozdobu prostějovských turnajů nepříjemný dopad, opět nemůže být v programu zajímavá exhibice bývalých elitních tenistů. „Je to pochopitelně škoda, tenisové hvězdy vždy sledoval nabitý centrkurt, na prvním místě je však turnaj a přísná pandemická opatření kolem něj. Věřme, příští rok snad už bude jiné,“ dodává Petra Černošková, která je ve funkci turnajové ředitelky už potřiadvacáté.

twitter instagram facebook kontakt