ENGLISH
ATP Challenger Tour
7. - 12. 9. 2020 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Dvě velké šance na deblové finále

10.09.2020 10:19:11 | Do semifinálových bojů prošly ve středu oba české páry, David Poljak s Daliborem Svrčinou přehráli ve dvou setech Brkiče s Margarolim, a Zdeněk Kolář s Lukášem Rosolem porazili Erlicha s Vasilevským. Debl – to je parádní česká tenisová disciplína, není jistě třeba připomínat, že byla vždy dokonalým předpokladem úspěchů českého tenisu v týmových soutěžích.

Pro Davida Poljaka to byl první postup do semifinále čtyřhry na challengeru. „Bylo hodně důležité, že to dobře zvládl Dalibor, i když ho trápilo zranění kotníku. Držel nás servis, ani jednou jsme ho neprohráli,“ říkal po zápase David Poljak. Za stavu 6:2, 2:1 si Svrčina už snad posedmé obnovil výron v kotníku… „Určitě budu na semifinále v pořádku, večer to zaleduju a vše bude ok,“ dodával Dalibor Svrčina. Indický pár Balaji, Sharan bude Poljakovi se Svrčinou stát v cestě k postupu do finále. „Párkrát jsem je oba už viděl, ale hrát debla zatím ne, myslím si, že budou hrát hodně deblově, s přeběhy, bude to určitě mnohem složitější soupeř než Brkič s Margarolim. Navíc Indové hrají většinou na tvrdém povrchu, na antuce moc ne, a to by měla být naše výhoda,“ dodával David Poljak.
Zdeněk Kolář s Lukášem Rosolem jsou starší, jistě i zkušenější, ve čtvrtek nastoupí proti Nizozemcům Arendsovi a Pelovi, ti rozhodli o svém postupu do semifinále v duelu proti kandsko-španělskému páru Diez, Vega Hernandez až supertiebreaku 10 – 7. Obě deblové semifinále se hrají na kurtu číslo 1 po zápase Poláka Majchrzaka s Australanem Vukicem.

twitter instagram facebook kontakt