ENGLISH
ATP Challenger Tour
2. - 8. 6. 2019 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Moneta Czech Open: Využijí Češi poslední šanci?

06.06.2019 15:07:49 | Ve středu postoupili Lehečka s Veselým do semifinále čtyřhry, porazili pár ze Zimbabwe – bratry Lockovy za necelou hodinu 6:4, 6:0. Právě tito dva jsou poslední českou šancí na MONETA Czech Open. Co říkal po zápase Jiří Lehečka?

„Vyhráli jsme, jsme spokojení, i když jsem na začátku byl přece jen nervózní, udělal jsem pár chyb, ale pak jsem se z toho dostal.“ A Jiří Veselý? „Byli jsme jasně lepší, a třebaže nám na začátku pár gemů nevyšlo podle našich představ, dělali jsme zbytečné chyby, ale za stavu 5:4 jsme to doservírovali a druhý set byl už jasně náš. Byli jsme jistější a určitě jsme působili deblovějším dojmem.“ Co ještě přidal Lehečka? „Ve druhém setu jsme také mnohem lépe returnovali, i to rozhodlo, že jsme druhý set vyhráli zcela jasně.“
Veselý s Lehečkou narazí v boji o účast ve finále na ukrajinsko-slovenskou dvojici Molčanov, Zelenay. Do semifinále se pak neprobojoval druhý český pár Dominik Kellovský a Marek Gengel, nestačili na nasazené jedničky Arevala s Reyesem-Varelou.

twitter instagram facebook kontakt