ENGLISH
ATP Challenger Tour
2. - 8. 6. 2019 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

MONETA Czech Open 2019 nabídne vynikající exhibici a rozlučku se Štěpánkem

05.06.2019 16:51:30 | I tentokrát vybral Miroslav Černošek atraktivní obsazení, exhibice se koná v sobotu 8. června na centrálním dvorci před finále dvouhry a představí se na ní dva vynikající deblové páry Ctislav Doseděl s Radkem Štěpánkem a Petr Pála s Pavlem Víznerem.

Trio Radek Štěpánek, Petr Pála, Pavel Vízner dohromady získalo na okruhu ATP rovných čtyřicet titulů v deblu! „Petr Pála s Pavlem Víznerem si zahráli finále na Turnaji mistrů, Radek Štěpánek získal dva grandslamové tituly, bude to špičková podívaná,“ říká šéfka turnaje Petra Černošková. „Navíc se při této příležitosti rozloučíme s vynikajícím tenistou Radkem Štěpánkem, v sezonách 2003, 2004 a v roce 2013 vyhrál prostějovský challenger, je legendou českého daviscupového týmu, kam se v roce 2007 zásluhou Mirka Černoška vrátil.“ 
Ctislav Doseděl kraloval na antuce, i když nejlepší jeho Grand Slam bylo v roce 1999 US Open, kde se probojoval do čtvrtfinále. Na antuce vyhrál tři turnaje ATP, v roce 1995 porazil v Santiagu ve finále Marcela Riose, ten byl světovou jedničkou, o rok později v Mnichově Španěla Carlose Moyu a zase za rok, v srpnu v Amsterodamu stejného soupeře. Jediný titul ve čtyřhře získal s Pavlem Víznerem v květnu 1996 v rakouském St. Pöltenu. V roce 2000 hrál na olympijských hrách v Sydney, v Davisově poháru poprvé nastoupil v roce 1994 v Petrohradu proti Rusku, loučil se o šest let později v Americe v duelu proti Samprasovi. Jaký má ale Doseděl proti všem ostatním primát? V roce 1999 si zahrál hlavní filmovou roli Vincenza Priessnitze ve stejnojmenném snímku režiséra Pavla Linharta. 

twitter instagram facebook kontakt