ENGLISH
ATP Challenger Tour
2. - 8. 6. 2019 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Španěl Munar otevřel už zavřené dveře do čtvrtfinále

06.06.2018 16:47:00 | Vše nasvědčovalo, že Španěl Jaume Munar půjde po zápase s Pavláskem za šéfem dopravy, skončí svou misi na turnaji MONETA Czech Open a nechá se odvést na letiště. Ve třetím setu prohrával 2:5, pak ještě Pavlásek při svém podání vedl 5:3 a 30:15, ale Munar urputně bojoval a Pavlásek bez prvního podání byl více než poloviční. Nakonec to Munar otočil.

„Zápas byl skutečně velmi náročný, od samotného začátku to bylo velmi vyrovnané. Vydal jsem ze sebe všechno, ale měl jsem určité problémy, fyzicky jsem na poslední sadu nebyl moc připravený. Nakonec jsem dokázal ztrátu smazat a zápas otočit, což mě velmi těší,“ říkal Španěl po zápase. A co přidával o svém soupeři? „Pavlásek je vynikající hráč. Má pestrou paletu úderů, výborné podání, dokáže zahrát výborné kraťasy, je velmi soutěživý. Chtěl se o vítězství porvat a přesně to se na kurtu také odehrálo.“
Jak se Munarovi na turnaji líbí? „Cítím se tu velmi komfortně, na Českou republiku mám krásné vzpomínky z jiných turnajů, takže se sem vždy rád vracím. V Prostějově hraji poprvé, turnaj do čtrnácti let jsem nemohl absolvovat kvůli zranění. Velmi si to zde užívám a snažím se zápas od zápasu zlepšovat."

twitter instagram facebook kontakt