instagram
Challenger Tour
4. - 9. 6. 2018
AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ!

Blíží se tenisový svátek

17.05.2017 13:15:57 | Největší český turnaj UniCredit Czech Open s dotací 150 tisíc dolarů, jeho 24. ročník, se bude hrát od 5. do 10. června a z Čechů jsou zatím v hlavní soutěži Jiří Veselý a Adam Pavlásek. Nebudou chybět ani obhájce loňského triumfu Michail Kukuškin nebo třeba Janko Tipsarevič, jenž letos vyhrál už čtyři challengery, bývalá světová osmička. Divoké karty jsou připraveny pro Argentince Diega Schwartzmana, bývalou světovou pětku Tommyho Robreda a Slováka Martina Kližana. Přihlášen je i další Argentinec Horacio Zeballos.

„Turnaj je velice silný, ale jak už to známe, hráčské pole ovlivní Paříž,“ konstatovala na otvírací tiskové konferenci ředitelka UniCredit Czech Open Petra Černošková. Hraje se opět druhý týden grandslamového Roland Garros. „Proto doufáme, že se přihlášeným hráčům a kandidátům na volné karty nebude v Paříži dařit tak strašně moc, aby přežili první týden,“ prohlásila s nadsázkou šéfka turnaje.

Finále je v plánu v sobotu 10. června od 11:00 a předtím se uskuteční exhibice. Ta se ponese ve znamení olympijských vítězů. Tři jsou už jistí, tenisový král ze Soulu Miloslav Mečíř, oštěpař Jan Železný a vítěz z Ria, judista Lukáš Krpálek. Čtvrtého zatím organizátoři tají…
MONETA MONEY BANK
Město Prostějov Olomoucký kraj
TK PLUS ČTSInstagram


TENISOVÁ EXHIBICE
© TK PLUS 2018