TK PLUS MĚSTO PROSTĚJOV ČTS TENNIS EUROPE ATP


TOPlistFact sheet 2016
Acceptance list 2016


04.06.2016 13:15:15 Miroslav Černošek: „Budeme tady sedět i v roce 2019.“

Co říkal na tiskové konferenci šéf TK PLUS Miroslav Černošek? „Zkuste se vžít do situace, že najdete v Česku sportovní projekt, kde na závěrečné tiskové konferenci už osmnáct let sedí pořád stejní lidé! Ano jsme tady, máme asi dobrý kořínek, máme dokonalé vztahy a to je dnešní době hodně cenné.

 Rád slyším slova ocenění, už loni jsem říkal, že uděláme všechno pro to, aby turnaj měl opět dokonalou organizaci, aby se nám podařily doprovodné akce, aby turnaj proběhl v přátelské a vstřícné atmosféře.

To se nám podařilo. A sportovní stránka? Turnaj měl velkou kvalitu a to, že jsme v jeho závěru neměli zastoupení, potvrzuje, že tu prostě byli lepší hráči. Kukuškin už mockrát dokázal své kvality, vyhrál turnaj ATP v Petrohradě v roce 2010, porazil nás v Davis Cupu v Ostravě v roce 2011, přehrál Hájka za stavu 2:2. Fucsovics se tady představil v dobrém světle, i když i on měl dvakrát na své cestě do finále namále. Mně nejvíce mrzela porážka Adama Pavláska, měl mečbol, pokouší se probojovat do stovky a řeknu to takhle – z mnoha důvodů, výkonnostních i finančních by ve stovce potřeboval být. Věřím, že se mu to podaří a moc mu to přeji. Navíc – z českých hráčů byl k postupu nejblíž... Těší mě, že si při této příležitosti můžeme s Jirkou Kunertem vyměnit desky s podepsanými smlouvami, ta nám dává záruku, že UniCredit Bank bude u našeho turnaje do roku 2018, navíc je tam ještě rok opce. Dá se tedy předpokádat, že tady v roce 2019 budeme opět sedět – s Jirkou, Ivošem a Petrou...“
Past: UniCredit Czech Open
Singles 2015   Tournament DRAW
 Players list
Doubles 2015   Tournament DRAW
 Players list

Jiri Vesely
Jiri Vesely
Radek Stepanek
Florian Mayer
Yuri Schukin
Jan Hájek
Jan Hájek
Augustin Calleri
Sergio Roitman
Jan Hajek
Jarko Nieminen
Radek Stepanek
Radek Stepanek
Guillermo Coria
Bohdan Ulihrach
Andreas Vinciguerra
Richard Fromberg
Richard Fromberg
Bohdan Ulihrach
Andrei Cesnokov
Andrea Gaudenzi
Karol Kucera