instagram
Challenger Tour
4. - 9. 6. 2018
AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ!

Exhibice bavila, hlediště i aktéry

04.06.2016 11:45:15 | Dokonalou předehrou před posledním zápasem UniCredit Czech Open byla exhibice dvou mixů a nedá se říct, že by během exhibice před finálovým duelem prostějovského challengeru dvojice Lucie Šafářová, Jiří Novák nijak nedominovala, nicméně se mohla radovat z vítězství 5:4 nad párem Petra Kvitová Petr Pála. Nehrající kapitán fedcupového týmu pak vzal neúspěch galantně na sebe.

„Musím se Petře omluvit. Kazil jsem příliš,“ usmíval se na svou partnerku, která si ovšem z porážky nic nedělala. „Hlavně jsem ráda, že jsem se i s Luckou mohla představit doma. Takových možností příliš není. A mile mě překvapily plné tribuny. Je fajn vědět, že si fanoušci v Prostějově na nás našli čas,“ řekla Kvitová.
Dělové servisy a dlouhé výměny utkání nenabídlo, bylo však plné technických kousků a milimetrově přesných zakončení. I pokus o napálení Pály soupeřkou skončilo úsměvem. „Tady se vždy cítím dobře. Je to můj domácí klub. Na tribunách jsem viděla hodně kamarádů. To vždy potěší,“ uvedla Šafářová.
Spokojený byl také Jirka Novák, prostějovská legenda a bývalý hráč světové desítky. „Jsem rád, že mě organizátoři oslovili. Bylo příjemné zahrát si s takovými hvězdami,“ prohlásil Novák.
Složení dvojic i výkony na kurtu se podle Pály můžou projevit i v nominaci pro příští zápasy fedcupového týmu. „Exhibice měla z pohledu nominace klíčovou roli. Zamotala mi pořádně hlavu. Ani se neptejte jak,“ smál se Pála.
MONETA MONEY BANK
Město Prostějov Olomoucký kraj
TK PLUS ČTSInstagram


TENISOVÁ EXHIBICE
© TK PLUS 2018