Challenger Tour
5. - 10. 6. 2017
AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ!

Veselý skončil moc brzy

02.06.2016 21:46:18 | „Prostějov je pro mě hodně specifický. Moc mi na tomto turnaji záleží a mám tady velkou motivaci. Dvakrát jsem vyhrál a chci uspět potřetí. Vím, že je tu hodně lidí, kteří mi fandí, o to je to těžší, ale nechci fanoušky zklamat,“ vyznal se ze svého vztahu k UniCredit Czech Open Jiří Veselý poté, co v zápase o čtvrtfinále porazil Srba Tipsareviče. V boji o semifinále čekal Veselého Kazach Kukuškin, zápasová bilance byla 1:1, Veselý vyhrál v Prostějově před dvěma roky, loni prohrál v Halle.

Po prohře Pavláska se Španělem Cervantesem byl duel Veselého s Kukuškinem další šanci, jak udržet český tenis v dalším programu UniCredit Czech Open. Veselý nakonec na Kukuškina nestačil, jako obhájce trofeje skončil opravdu moc brzy.
 „Vlastně to utkání bylo stejné, jako ty předešlé. Nebylo to o soupeři, ale mém vlastním výkonu. První set byl z mé strany hrozný, pak sice přišlo zlepšení, ale v závěru to už zase všechno bylo špatně,“ říkal po zápase poražený obhájce trofeje. „Někdy to bylo až neuvěřitelné, co jsem předváděl.“ Vyrovnal stav setů, ale Kukuškin byl důslednější. „Ani po vyrovnání nepřišlo uklidnění. Hrozně moc mě to mrzí. Fakt jsem si přál zopakovat loňský výsledek. Možná mě to až příliš svázalo. Přesto to byl ode mě mimořádně špatný výkon.“
UniCredit Bank
Město Prostějov Olomoucký kraj
TK PLUS ČTS

© TK PLUS 2017