ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Berdych: Prostějov? Krásné období mého života

10.06.2023 12:21:05 | První část finálového programu patřila exhibičnímu duelu mezi Tomášem Berdychem a Jakubem Menšíkem. Tenisová legenda strávila v prostějovském klubu rovných dvacet let a jeho vedení mu i tímto způsobem chtělo poděkovat za skvělou reprezentaci. Zaplněné hlediště se k poděkování přidalo mnohokrát opakovaným bouřlivým potleskem.

„Z pohledu sportovní kariéry jsem strávil v Prostějově své nejlepší roky. V tomto areálu jsem se dostal do světové desítky, do Prostějova jsem se vracel z turnajů a připravoval se na další. Na to nikdy nezapomenu. Bylo to krásné období mého života,“ prohlásil Berdych, který nad Menšíkem vyhrál 3:2 a ukázal, že stále disponuje jistými údery a jistou rukou. „Na přípravu nebylo moc času, ale snažil jsem se, aby to nějak vypadalo. Bylo to příjemné pro nás na kurtu a doufám, že i pro fanoušky,“ řekl Berdych.
Exhibici si užíval také Menšík, jehož prvním vzorem byla právě bývalá světová čtyřka. „Byl to pro mě příjemný zážitek, užíval jsem si každou minutu. Tomáše jsem bohužel nestihl v roli aktivního hráče na túře, ale i tento zápas byl pro mě hodně dobrý a vzpomínka na něj zůstane dlouho v mé paměti,“ řekl Menšík.

twitter instagram facebook kontakt