ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

30. ročník UniCredit Czech Open? Maximální spokojenost

10.06.2023 12:19:59 | Před exhibicí Berdych – Menšík a závěrečným finálovým duelem Svrčina – Macháč se konala tradiční tisková konference, na které turnaj hodnotili Jakub Dusílek, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Bank Česká a Slovenská republika, Petra Černošková, ředitelka turnaje a Miroslav Černošek, jednatel TK PLUS.

„Podle odborné veřejnosti patří turnaj tradičně mezi nejlépe obsazené challengery a letos se to opět ukázalo. O to víc vyniká české finále ve dvouhře. Potvrzuje se, že v mužské kategorii se máme v dalších letech na co těšit, z toho máme radost,“ prohlásil Jakub Dusílek, generální ředitel UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. „Turnaj měl opět také skvělou organizaci. Hráči o tom ví, proto se do Prostějova opakovaně vrací a to je skvělé vysvědčení,“ dodal Dusílek.
Pořadatelé byli ocenění také vedením ATP. „Na třicet nebo více ročníků se v historii dostal pouze sedm turnajů. Když si vezmete, že takových akcí jsou po světě tisíce, dostali jsme se opravdu hodně daleko. Pochopitelně nám v tom hodně pomáhá titulární partner, spolupráce s Českým tenisovým svazem, dělat turnaj, který stojí přes deset milionů korun bez stabilního finančního zázemí nejde,“ uvedl šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek. „Poděkování patří mému týmu. Mám skvělé spolupracovníky Petra Chytila nebo Tomáše Cibulce. A pochopitelně skvělou ředitelku turnaje, moji ženu Petru,“ řekl Černošek.
S průběhem turnaje byla spokojená také ředitelka UniCredit Czech Open Petra Černošková. „Obsazení bylo výborné, jako pořadatelé máme velkou radost, že se dařilo českým hráčům. Nejen těm, kteří to dotáhli až do finále. Důležité body před rodiči a kamarády získali mladí kluci, to nás těší. Je to jeden z hlavních důvodů, proč turnaj pořádáme. Návštěvy byly výborné, diváci viděli celou řadu skvělých zápasů. Trošku nás zlobilo jen počasí, i to se podařilo zvládnout. Musím poděkovat celému svému týmu. Jejich nasazení přispělo k tomu, že jubilejní ročník byl opravdu důstojnou oslavou tenisu,“ hodnotila turnaj ředitelka Černošková.

twitter instagram facebook kontakt