ENGLISH
ATP Challenger Tour
3. – 8. 6. 2024 AREÁL TK PROSTĚJOV
VSTUP VOLNÝ
SINGLES DRAW
DOUBLES DRAW
SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Přání Petry Černoškové: Příští rok bez roušek, omezení a konečně radost z tenisu

19.06.2021 11:47:00 | Finálovým dnem skončila pro letošek práce na turnaji pro jeho ředitelku Petru Černoškovou, byla v této roli po třiadvacáté. Šéfka celé akce ocenila spolupráci se zástupci ATP a také se členy svého týmu. „Všechno jsme zvládli, dobře dopadla i kontrola z hygienické stanice.

 Přesto bych chtěla, abychom se za rok všichni sešli v normální době. Bez roušek a omezení a tenis si užívali naplno,“ vyjádřila své přání Černošková.
„Samozřejmě, každý turnajový ředitel si přeje, aby měl někoho ve finále, ale chtěla bych zdůraznit, že pro český tenis byl tento turnaj hodně úspěšný, měli jsme kromě Jirky Veselého deset hráčů v hlavní soutěži, David Poljak postoupil z kvalifikace, Zdeněk Kolář se probojoval do semifinále, byl to pro něj životní challenger, byl navíc ve finále čtyřhry. Finále ve dvouhře je samozřejmě pro organizátory prestižní záležitostí, ale byl v něm Slovák Molčan, který se překvapivě probojoval tak daleko. Vážím si ocenění banky MONETA, loni jsme se dokázali poprat se složitými podmínkami a nařízeními, letos jsme využili zkušeností z loňska, dá se říct – nic nás nemohlo překvapit. Jen se trochu bojím, aby se z tenisových bublin nestalo pravidlo a turnaje se v příštích letech nekonaly podle proticovidových receptů. Je potřeba říct, že všichni hráči složitá opatření respektovali, v hotelu probíhaly pravidelné testy, ale když se podíváte opravdu do zákulisí turnaje, tak je to prostě – chudší, prázdnější, covid vzal sportu a samozřejmě i našemu tenisu atmosféru. Věřím, že se to příští rok už konečně změní a náš turnaj se bude konat v – normální době,“ dodávala Petra Černošková.

twitter instagram facebook kontakt