SCHEDULE
LIVE SCORE
LIVE STREAM

Tseng: „Bál jsem se o výsledek, ale fanoušci byli skvělí.“

06.06.2024 19:29:13 | Čtvrtfinále Vrbenský – Tseng, Tchai-wanec vyhrál po boji první set, ve druhém Tseng vedl 4:0 a 5:1, všichni už čekali, že promění mečbol, měl tři, ale nic takového se nestalo. Vrbenský se zvedl, vyhrával gem za gemem a Tseng se začal obávat o osud zápasu. Co se mu odehrávalo v hlavě?

„Ve druhém setu jsem měl dobrý vstup a rychle se dostal do vedení 5:1 a říkal jsem si, že mám před sebou poslední hru, navíc při vlastním podání. Soupeř se ale zvednul, zahrál skvělé výměny a vracel úplně všechno. Snažil jsem se uklidnit a vrátit se ke své hře. Skóre se však téměř vyrovnalo a za stavu 5:4 jsem najednou prohrával 0:40. Říkal jsem si, že musím využít svůj forhend a být více agresívní. Jsem opravdu rád, že jsem nakonec zápas dotáhl do vítězného konce. V každém případě jsem si své vystoupení na centrálním kurtu užil. Hrát proti domácímu hráči je vždycky výzva, ale fanoušci byli skvělí.“